نامه ,پايان ,لازم ,تهيه ,بصورت ,اقدام ,پايان نامه ,پایان نامه ,آموزش دانشگاه ,دانشجویان محترم ,پيشنهادي پايان

نكات مهم قابل توجه دانشجويان محترمي كه پروژه نهايي (پايان نامه) خود را با اينجانب أخذ نموده اند :

1-       همانگونه كه حضوراً خدمت دوستان اعلام شد بايد تمامي افراد/گروه ها با هماهنگي كامل در اسرع وقت نسبت به انتخاب وقطعی نمودن موضوع، تهيه و تحويل پروپوزال(طرح پيشنهادي پايان نامه) خود اقدام نموده و با توجه به ضيق وقت فعاليت هاي مربوطه را آغاز نمايند .

2-    موضوعات پیشنهادی در اینجا قابل دانلود است. باتوجه به اینکه هر موضوع مختص یک نفر/گروه می باشد، دانشجویان لازم است در ایمیل ارسالی چند موضوع را به ترتیب اولویت درخواست کنند تا با یکی از آنها(در صورت اینکه قبلا رزرو نشده باشد) موافقت شود. این موضوعات عام هستند و شما می توانید در این چارچوب، عنوان موضوع خود را بصورت خاص تر انتخاب کرده و پیشنهاد دهید.

2-    سعي بر اين است كه فعاليت هاي مربوط به ارائه پايان نامه با يك زمانبندي مناسب و بصورت منظم طبق قوانين دانشگاه انجام شود و دانشجو لازم است در موعد مقرر نسبت به تحویل فایل کامل نهایی شده پایان نامه / دفاع از پروژه پاياني اقدام كند.

3-    كليشه پروپوزال(طرح پيشنهادي پايان نامه) بصورت مختصر و متناسب با مقطع توسط اينجانب تهيه شده است.این فرم صرفا جهت آشنایی دانشجویان محترم به یک کار استاندارد علمی بصورت نسبتاً کامل تهیه شده است. به همین دلیل پرکردن برخی فیلدها ضروری نیست.(براي دريافت آن اينجا كليك كنيد)

4-    مواردي را كه دانشجو در تهيه و انجام پايان نامه لازم است رعايت كند را در قالب يك فايل تهيه كرده ام كه دانشجويان محترم مي توانند براي مرور بايدها و نبايد هاي نگارش پايان نامه، فايل مربوط را از اينجا دريافت كنند .

5-    همانگونه كه در متون مربوطه اشاره كرده ام، لازم به يادآوري است كه باتوجه به قوانين خاص برخي دانشگاه ها ،در تهيه متن پايان نامه در بعضي موارد لازم است با هماهنگي با استاد راهنما ،موارد با فرمت متفاوت و طبق آیین نامه آموزش دانشگاه و کمیته پایان نامه ها تدوين شود .

6-     دانشجويان محترم پروژه براي ارتباط فعلا از طريق ايميل اعلامي اقدام فرمايند .

7-    در زمان های مقتضی نسبت به برگزاري جلسات بعدی اقدام خواهد شد .علاوه بر آموزش دانشگاه درصورت نياز اطلاع رساني آن از طريق همين وبلاگ نيز صورت خواهد گرفت.

 

م.يادگاري

7آبان ماه 94

منبع اصلی مطلب : اتوماتان سلولي
برچسب ها : نامه ,پايان ,لازم ,تهيه ,بصورت ,اقدام ,پايان نامه ,پایان نامه ,آموزش دانشگاه ,دانشجویان محترم ,پيشنهادي پايان
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : قابل توجه دانشجویان محترم پایان نامه